ТОВ «Фірма «Каллісто»

ТОВ «Фірма «Каллісто» – це сімейний бізнес, що був заснований ще у далекому 1993 році Дончевським Віктором Івановичем, чию справу зараз продовжують його син та донька. Наша головна мета – продаж та сервісне обслуговування електронної фіскальної та торговельної техніки.

Ми були першою компанією в Кіровоградській області, яка взялася, згідно Указу Президента України та Постанови Кабінету Міністрів № 947, за впровадження електронних контрольно-касових апаратів (РРО). Реєстратор розрахункових операцій (РРО) — термін в законодавстві України, що визначає фіскальний касовий апарат як засіб державного контролю за обігом безготівкових та готівкових коштів, обліком товарів, реєстрацією наданих послуг та розрахунковими операціями.

З початку нашої діяльності в цьому напрямку впроваджено в господарську діяльність по Кіровоградській області близько 4000 апаратів. На даний час наша організація обслуговує понад 1200 РРО. Фірма «Каллісто» є одним із засновників Асоціації «Українські електроніка, комп'ютери, касові апарати» (УкрЕККА).

Sample background

Наша головна мета

продаж та сервісне обслуговування електронної фіскальної та торговельної техніки

У 1996 році фірма «Каллісто» отримала статус обласної сервісної організації. Тоді ж було прийнято рішення про розширення технічних послуг, створено відділ з встановлення теплолічильників у м. Кропивницький (Кіровоград) та у Кіровоградській області. З 2000 року запрацював відділ з впровадження багатотарифних лічильників.

Підприємство забезпечено необхідною нормативно-правовою та матеріально-технічною базою, яка відповідає вимогам чинного законодавства, про що свідчить декларація, яка зареєстрована в територіальному органі Держпраці.

Послуги компанії:

  • Продаж, ремонт та обслуговування касових апаратів, фіскальних реєстраторів, вагового обладнання, скануючого та банківського обладнання.
  • Проектування та впровадження енергоефективного обладнання (сонячні станції, теплові насоси та інші технології).
  • Установка автономного опалення та оформлення пакету документів.
  • Монтаж системи водопостачання та водовідведення.
  • Продаж теплових та водяних лічильників.
  • Монтаж та повірка теплових лічильників.
  • Продаж широкого вибору фільтрів, систем очистки води, водонагрівальної техніки (котли, колонки, бойлери), газового обладнання.
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання.

 

Маючи майже 30-річний досвід, фірма «Каллісто» успішно зарекомендувала себе на ринку надання якісних послуг з впровадження енергоефективного обладнання, проектування та монтажу опалювальних систем, водопостачання та водовідведення, створення проектної документації. Великий досвід, накопичений за роки роботи, фундаментальні знання в області проектування і монтажу, творчий потенціал наших фахівців дозволяє нам здійснювати найскладніші проекти та втілити в життя будь-які побажання наших Замовників.

Серед компаній України з рівнозначним видом діяльності (КВЕД 33.12) та підприємств малого і середнього бізнесу в регіоні (Кіровоградська область) за результатами експертного аналізу показників Всеукраїнського галузево-аналітичного центру (2021 рік) наша фірма рекомендована до співпраці та внесена до реєстру «Надійних та інвестиційно привабливих підприємств». Компанія неодноразово брала участь у семінарах та виставках, у тому числі закордонних, а також перемагала в конкурсах та торгах. Ми маємо багато почесних нагород та сертифікатів.

Нашими постійними клієнтами є відомі компанії:
Ацинус, Дендропарк, ФК Зірка, Ласка-Кіровоград, Сінево Україна, УкрЗолото, Ятрань та багато інших.

ТОВ «Фірма «Каллісто» є надійним партнером, престижним роботодавцем та провідним постачальником якісних послуг.

Приходьте до нас

Україна, 25015, м. Кропивницький,
вул. Велика Перспективна, 7

Подивитись на мапі
Зв'язатися з нами

тел: +38 (0522) 35-13-50
моб: +38 (067) 520-58-88

Email: info@kallisto.com.ua
Часи роботи

Понеділок - п'ятниця: 8-00 - 17-00
перерва: 13-00 - 14-00

Субота - Неділя: Вихідні :)